#1 2010-10-24 22:12:41

Witold(VCF)

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-10-18
Posty: 8
Punktów :   

Rozrywka

Witam
Nie ma jeszcze takiej kategorii luźniejszej, dlatego postanowiłem założyć temat gdzie będziemy wrzucać najśmieszniejsze rzeczy świata !!! Oczywiście ja jako człowiek uznawany za kabareciarza postanowiłem zapoczątkować ten dział od mocnego uderzenia.

Każdy z was używał kiedyś zapewne systemu operacyjnego windows ( Fuj)... Niektórzy używają go nawet do pracy co naprawdę uważam za sport ekstremalny. Windows'y na swoich komputerach instalują również ludzie którzy są znudzeni życiem... Wszystko wydaje im się takie monotonne i ponure i smutne ale kiedy już włączą windowsa to wtedy czują , że żyją... W Każdej chwili może się coś wydarzyć nie przewidzianego, niespotykanego ,zaskakującego czyli może się zawiesić  , wyskoczyć nieznany error, Sterowniki nie będą się chciały zainstalować pomimo spełnienia wszystkich wymagań lub naprawdę wyskoczy im na monitorze perełka czyli  tzw. blue screen. który wyskakuje najmniej oczekiwanych momentach. Człowiek w pędzony koło monotonności po spotkaniu się z takim czymś zaczyna czuć, że żyje , po restartowaniu systemu po raz n-ty zaczyna nawet  rozumieć po co żyję , znajduje sens życia !!

Z racji tego, że Windows jest nadal monopolista instalują go nawet przeciętni ludzie którzy jak dotychczas byli zadowoleni z życia. Pierwszy kontakt z windowsem przez szarego człowieku kończy się przeważnie sięgnięciem po alkohol lub jakieś inne używki odurzające... Jednak szary człowiek który za windowsa zapłacił 400 zł tak łatwo się nie podaje... Drąży dalej ale dopiero następnego dnia. Przed drugim odpaleniem komputera zrozumiał, że na trzeźwo tego systemu nie pokona więc po wypiciu kolejnych dwóch piw... Próbuje go włączyć i o dziwo udaje się lecz niestety napotyka kolejne przeszkody tak zwane błędy... Niestety człowiek który ma żonę i dwójkę dzieci nie wytrzymuje nerwowo. Zaczyna krzyczeć, rzucać przedmiotami , Przykleja zdjęcie billa Gatesa do tablicy korkowej i zaczyna rzucać w niego lotkami, Może i nawet zaczyna bić dzieci i żonę. Lecz czasami taki szary człowiek ma szczęście ( trafił szóstkę w totka) i uda mu się   poprawnie odpalić aplikacje/grę to wtedy w jego sercu  pojawia się nie kontrolowana radość... Niektórzy ludzie z tej radości robią zdjęcia , skaczą do góry , otwierają butelkę szampana, zaczynają dzwonić do znajomych a nawet zapraszają ich do telewizji publicznej, żeby opowiedzieli co czuli w momencie gdy wszystko poszło z godnie założeniami !.

A i bym zapomniał o tym filmiku... Jak już wspominałem potrzeba wiele szczęścia żeby wszystko poszło po naszej myśli. Takiego szczęścia nie miał nawet stwórca tego systemu który podczas prezentacji swojego upiornego produktu również przeżył chwile grozy. Ale więcej zobaczycie pod tym linkiem !. 
http://www.youtube.com/watch?v=IW7Rqwwth84

Ostatnio edytowany przez Witold(VCF) (2010-10-24 22:17:59)

Offline

 

#2 2010-10-25 16:46:07

gizmo12

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-10-21
Posty: 10
Punktów :   

Re: Rozrywka

Może być tylko jak byś pisał fajne kawały.

Offline

 

#3 2010-10-29 16:25:55

Witold(VCF)

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-10-18
Posty: 8
Punktów :   

Re: Rozrywka

Film nr.2
http://www.youtube.com/watch?v=7miS8X0X … r_embedded

Hmm może zrobimy taki autobus w swojej klasie :>

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.hoolsgame.pun.pl margonem quest na wilki przedmieścia karka-han www.diablo2anime.pun.pl rybołówstwo metin2 worldedit zastepowanie bloku innym